„Bóg się rodzi…” - spotkanie wigilijne w Szkole Podstawowej w KrzeszowieW piątek 22 grudnia, tuż przed świąteczną przerwą, uczniowie oraz pracownicy krzeszowskiej szkoły uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym.              
P. S. Harasiuk, p. J. Kargol oraz ks. A. Łopocki przygotowali z uczniami bożonarodzeniowy występ artystyczny, który wprowadził wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt. Gimnazjaliści ze swoimi wychowawczyniami przygotowali także klasowe spotkania wigilijne. Przy dźwiękach kolęd, bożonarodzeniowych dekoracjach oraz  świątecznych  potrawach  składali sobie najszczersze życzenia oraz z radością, we wspólnym gronie rozpoczynali świąteczny okres bożonarodzeniowy. 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox