Dzień Edukacji Narodowej

Za trud i serce- dziękujemy

13 października 2017 r. w naszej szkole  uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
Na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez p. D Reichert i p. J. Kargol oraz uczniów klasy VII. Rozpoczęła pani Dyrektor- Krystyna Boćko krótkim przemówieniem, w którym przypomniała ideę tego święta, poinformowała też o przyznanych nagrodach dla nauczycieli i innych  pracowników szkoły. Głos zabrała też p. Sylwia Piotrowska- przewodnicząca Rady Rodziców, złożyła życzenia dla nauczycieli i dziękowała za ich serce i trud wkładany w nauczanie dzieci i młodzieży.  Występy uczniów rozpoczął Kewin Traka, który zagrał kilka utworów  na saksofonie. Następnie uczniowie kl. VII opowiadali o dwóch gatunkach występujących w szkole: nauczycielach i uczniach, mówili, co ich wyróżnia i jak ich nie pomylić. Przygotowali też pokaz mody, zaproponowali odpowiednie stroje dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów.  Były też wiersze, piosenki i kwiaty dla naszych pedagogów. To były naprawdę miłe i wzruszające chwile.
 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox