XXIV Lekkoatletyczny Memoriał im. Bronisława Gancarza w Rudniku nad Sanem

28.09.2017 r. w Rudniku nad Sanem odbył się XXIV Lekkoatletyczny Memoriał im. Bronisława Gancarza. Naszą szkołę  reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w składzie: Garbacz Franciszek, Marta Bielec, Kulik Miłosz, Szczur Oskar, Fusiarz Magdalena, Wołoszyn Julia, Schiffer Norbert, Kotuła Piotr, Hammer Damian, Kulczycki Grzegorz, Dziedzic Andrzej, Wodyńska Wiktoria, Hasiak Magdalena, Płachciak Kamila, Kasprzyk Aleksandra, Kuliński Igor. Zawodnicy, w zależności od kategorii wiekowej, pokonywali dystans od 600 do 1200m. Wielu naszych  uczniów zajęło wysokie miejsca w swoich kategoriach.

Dziewczęta

Marta Bielec kl. IV- IV miejsce

Kamila Płachciak kl. III gimnazjum- II miejsce

Aleksandra Kasprzyk kl. II gimnazjum- IV miejsce

Wiktoria Wodyńska kl. II gimnazjum- V miejsce

Chłopcy

Piotr Kotuła kl. II gimnazjum- I miejsce

Norbert Schiffer kl. VII- I miejsce

Igor Kuliński kl. V- I miejsce

Miłosz Kulik kl. VIa - II miejsce

Grzegorz  Kulczycki kl. III gimnazjum- II miejsce

Damian Hammer kl. III gimnazjum- III miejsce

Oskar Szczur kl. VIb- III miejsce

Wszystkim gratulujemy. Życzymy dalszych sportowych sukcesów.

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox