Sukces naszych uczniów w konkursie „Bitwa Warszawska”
Rok 2020 został ogłoszony przez Sejm RP Rokiem Bitwy Warszawskiej. Z tej okazji w różnych miejscach w Polsce odbywają się wydarzenia związane z upamiętnieniem jej setnej rocznicy. M. in. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku we współpracy ze Stowarzyszeniem „Niżańskie Centrum Rozwoju” przygotowało konkurs „Bitwa Warszawska” dla uczniów wszystkich typów szkół naszego powiatu w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA objętego patronatem przez Instytut Pamięci Narodowej i Ministerstwo Edukacji Narodowej. Uczniowie naszej szkoły z klasy VIII i VII b wzięli w nim udział odpowiadając 22 września na pytania dotyczące wszystkich okoliczności związanych z tym wydarzeniem, zwanym „Cudem nad Wisłą”. Jest nam bardzo miło donieść, że czwórka naszych wychowanków – Lena Sekulska, Madzia Nizio, Bartek Kowal i Karolina Ryczko odnieśli sukces i zakwalifikowali się do następnego etapu konkursu. Sukces ten cieszy tym bardziej, że pytania konkursowe oparte na szerokiej znajomości literatury przedmiotu nie były podzielone na kategorie wiekowe i przeznaczone  były raczej dla starszej, licealnej młodzieży. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox