Wybory do Samorządu Uczniowskiego rozstrzygnięte!!!

29 września 2020 r. odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wszystkich klas oddali głosy na swoich faworytów drogą tradycyjną – wrzucając kartkę do urny wyborczej, bądź też  – po raz pierwszy w naszej szkole - drogą elektroniczną. Wybory poprzedzone były kampanią, w której kandydatki – bo w tym roku na start zdecydowały się wyłącznie dziewczęta – prezentowały swój program na plakatach oraz zachęcały i przekonywały społeczność szkolną do oddania głosu na swoją osobę. Po podliczeniu wyników okazało się, że w bardzo wyrównanej walce zwycięstwo odniosła Karolina Ryczko z kl. VIII zyskując 34 głosy. O włos przegrała, zajmując drugie miejsce na podium jej koleżanka z klasy Weronika Ćwikła z 30 głosami.

A oto skład Rady Samorządu Uczniowskiego SP w Krzeszowie na rok szk. 2020/2021:

Przewodnicząca SU – Karolina Ryczko

Zastępca przewodniczącej – Weronika Ćwikła

Członkowie: Amelia Abram, Kornelia Jaskowiak, Patrycja Węglarz, Anna Ryczko, Wiktoria Prucnal, Gabriela Dziedzic, Lena Samko

Wszystkim zaangażowanym w pracę SU dziewczętom gratulujemy, życzymy owocnej pracy, ciekawych pomysłów i samych sukcesów.

 

 

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox