XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Mój Brzechwa”

Uczniowie kl. I-III wzięli udział w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Mój Brzechwa”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej będącej ilustracją do wybranego utworu Jana Brzechwy. Celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, pobudzanie wyobraźni oraz zachęcanie do czytania oraz poznawania najpiękniejszych bajek, wierszy i utworów poety. Dziękujemy na udział wszystkim uczniom.

Miło nam poinformować, że spośród ponad 300 prac nadesłanych na konkurs III miejsce zdobyła uczennica kl. III Katarzyna Hammer. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox