Walentynki 2020

Walentynki to bardzo ważny dzień zarówno dla tych starszych, jak  i młodszych uczniów. Przemiłe zwyczaje związane z tym świętem są co roku obecne również w naszej szkole. Jedną z najpopularniejszych walentynkowych tradycji, bez której trudno sobie wyobrazić Dzień Zakochanych, jest poczta walentynkowa. W tygodniu poprzedzającym to święto uczniowie, którzy chcieli wyrazić uczucia swoim sympatiom, wrzucali kartki z życzeniami do specjalnie przygotowanego pudełka. W dzień walentynek listonosze - członkowie Samorządu Uczniowskiego, roznosili miłosną korespondencję od klasy do klasy.

Żeby okazać wszystkim uczniom oraz nauczycielom jak są ważni i lubiani, Samorząd Uczniowski również przygotował dla każdego słodką niespodziankę – lizaka w kształcie serca oraz specjalnie przygotowaną kartkę walentynkową z wyrazami sympatii. Był to dla wszystkich bardzo przyjemny dzień.

 

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox