Sukcesy sportowe uczniów w unihokeju
Dnia 21.11.2019r. w Szkole Podstawowej w Harasiukach odbyły się Finały Powiatowe w unihokeju dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (IDZ) i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (IMS). Drużyny dziewcząt i chłopców kl. VII-VIII (IMS) zakwalifikowały się do Półfinału Wojewódzkiego w unihokeju.

dziewczęta kl. VII-VIII - mistrzyniami powiatu niżańskiego

chłopcy kl. VII-VIII -     mistrzami powiatu niżańskiego

dziewczęta kl. V-VI - wicemistrzyniami powiatu niżańskiego

chłopcy kl. V-VI -     IV miejsce w powiecie niżańskim

GRATULUJEMY !!!!


Powiatowe IDZ w unihokeju dziewcząt

W  Finałach Powiatowych uczestniczyły  drużyny  z następujących szkół:

- SP Bieliny

- SP Harasiuki

- SP Krzeszów

System rozgrywek „ każdy z każdym”. Klasyfikacja końcowa  turnieju: II miejsce SP Krzeszów

Skład reprezentacji  dziewcząt: Bielec Marta, Brzyska Julia, Koluch Wiktoria, Ryczko Anna, Samko Lena, Szczur Martyna, Traka Nikola, Węglarz Patrycja, Wróbel Magdalena, Żołopa Karolina.

Opiekun: W. Wojtak, M. Zielonka

 

Powiatowe IDZ w unihokeju chłopców

W  Finałach Powiatowych uczestniczyły  drużyny  z następujących szkół:

- SP Bieliny

- SP Harasiuki

- SP Krzeszów

- SP Bystre

System rozgrywek „ każdy z każdym”. Klasyfikacja końcowa  turnieju: IV miejsce SP Krzeszów

Skład  reprezentacji  chłopców: Fusiarz Dominik, Garbacz Franciszek, Gramatyka Karol, Jednac Kamil, Jonik Kamil, Kasperek Łukasz, Kowal Bartłomiej, Madej Kamil, Pytlak Kamil, Szewc Jakub, Szymczuk Michał, Wodyński Bartłomiej.
Opiekun: M. Zielonka

 

Powiatowe IMS w unihokeju dziewcząt

W  Finałach Powiatowych uczestniczyły  drużyny  z następujących szkół:

- SP Harasiuki

- SP Krzeszów

Klasyfikacja końcowa  turnieju: I miejsce  SP Krzeszów – awans do Półfinałów Wojewódzkich

Skład reprezentacji  dziewcząt: Abram Amelia, Czop Weronika, Jaskowiak Kornelia, Nizio Magdalena, Paruch Wiktoria, Ryczko Karolina, Samko Emilia, Strojek Karolina, Wołoszyn Aleksandra, Wołoszyn Julia, Wójcik Wiktoria.
Opiekun: W. Wojtak, M. Zielonka

 

Powiatowe IMS w unihokeju chłopców

W  Finałach Powiatowych uczestniczyły  drużyny  z następujących szkół:

- SP Bieliny

- SP Harasiuki

- SP Krzeszów

- SP Hucisko

System rozgrywek „ każdy z każdym”. Klasyfikacja końcowa  turnieju: I miejsce  SP Krzeszów– awans do Półfinałów Wojewódzkich

Skład reprezentacji chłopców: Baliszewski Dawid, Brzyski Dawid, Grzebieniak Maciej, Mroczek Filip, Kulik Miłosz, Kuliński Igor, Nalepa Jakub, Pudełko Łukasz, Szewc Bartłomiej, Wodyński Krzysztof, Żołopa Mateusz, Żołopa Sławomir

Opiekun: M. Zielonka

 

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox