Dzień Krawata i spódnicy

W piątek 25 października  2019 r. uczniowie naszej szkoły wyglądali bardzo elegancko a stało się tak za sprawą akcji Samorządu Uczniowskiego pod nazwą Dzień Krawata i Spódnicy. Chłopcy dumnie prezentowali swoje muszki bądź krawaty, natomiast dziewczynki przywdziały najlepsze spódniczki. Te osoby, które wzięły udział w zabawie mogły tego dnia liczyć na zwolnienie z odpytywania lub niezapowiedzianej przez nauczycieli kartkówki. Największe zaangażowanie w akcję można było zaobserwować wśród uczniów klas młodszych, a zwłaszcza I – III, za co im serdecznie dziękujemy.

Samorząd Uczniowski


 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox