Ognisko kl. VIII b
W ciepłe, słoneczne popołudnie 21 października 2019 r.  kl. VIII b wraz ze swoja wychowawczynią zebrała się na terenie GZSiR „Błękitny San” na grupowe pieczenie kiełbasek i ziemniaków. Uczniowie spędzili czas w miłej, przyjacielskiej atmosferze siedząc wokół ogniska, wsłuchując się w trzask ognia, rozmawiając o prywatnych i szkolnych sprawach. Miłośnicy sportu mogli pograć w piłkę nożną, siatkówkę, tenisa i badmintona. Czas upłynął tak szybko, że wszystkich zaskoczyły zapadające ciemności i konieczność powrotu do domów, ale uczestnicy obiecali sobie, że takie spotkanie przy ognisku powtórzą na wiosnę.

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox