„Gdzie Sanu szmer…” – POWIDLAKI
Powidlaki na terenie naszej małej ojczyzny należą już do tradycji, dlatego też 16 września 2019 uczniowie naszej szkoły wystąpili na krzeszowskiej scenie, prezentując swe zdolności wokalne i recytatorskie przed lokalną społecznością. Piękna złota jesień licznie zgromadziła publiczność podziwiającą popularne piosenki oraz poezję p. Zbigniewa Szczębary w wykonaniu młodych artystów przygotowanych przez p. J. Kargol, p. H. Kuryś i p. J. Kargol. Szkołę Podstawową w Krzeszowie tego roku reprezentowali przed mieszkańcami gminy i okolic: Agatka i Gabrysia Dziedzic, Lena Sekulska, Jagoda Szczębara i Patrycja Węglarz oraz Madzia Wróbel, Julka Brzyska, Marysia Chmielowiec, Wiktoria Koluch, Milena Kwiecińska, Wiktoria Prucnal, Ania Ryczko, Julka Szałaj, Nikola Traka, a także Kamil Jednac i Adrian Masłowski.


 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox