ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/19

„Dzisiaj na chwile tak uroczyste
- jak promyk słońca w poranek szary-
możemy przynieść z głębi szczerości
tylko - jak kwiaty- serc naszych dary.”

19 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzeszowie uroczyście zakończyli kolejny rok szkolny. Zaproszeni goście: Wójt gminy Krzeszów – p. S. Nowakowski, Przewodnicząca Rady Rodziców – p. A. Olszówka oraz Przewodniczący Rady Gminy Krzeszów – p. Z. Bąk ciepłe słowa skierowali nie tylko do dzieci i młodzieży rozpoczynających wakacje, ale także do pedagogów, którzy poświęcili wiele lat pracy zawodowej, niosąc kaganek oświaty i dbając o rozwój oraz dobre imię naszej szkoły. Ze Szkołą Podstawową w Krzeszowie żegnały się p. dyrektor – K. Boćko oraz p. wicedyrektor – E. Szałęga, a także p. J. Koguc i p. P. Młynarska. Tego dnia żadne ze słów, nawet te płynące z głębi uczniowskiego serca, nie wyraziły w pełni wdzięczności za wytrwałość Pań w niesieniu daru nauki oraz za wprowadzanie młodych ludzi w piękny świat wartości, wykształcenia i dobra.
Następnie pani dyrektor, K. Boćko,  wręczyła nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy dzięki swej sumiennej pracy, wzorowej postawie oraz rozwijaniu talentu znaleźli się w grupie najlepszych. Najwyższą średnią wśród uczniów szkoły podstawowej może pochwalić się uczennica klasy VI – Lena Sekulska, zaś wśród gimnazjalistów – Oliwia Schiffer (kl. III „a)”. Z kolei sportowcy o najbardziej znaczących sukcesach to Magdalena Hasiak  (kl. III „b” gimnazjum) i Piotr Kotuła (kl. III „a” gimnazjum).  
Tego dnia z naszej szkoły także odeszli ósmoklasiści oraz ostatni już gimnazjaliści, którzy występem artystycznym i kwiatami żegnali wychowawców, nauczycieli oraz uczniów.
Na zakończenie uroczystości pani dyrektor życzyła uczniom udanych, słonecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

 

 

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox