PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

18 czerwca, zaledwie jeden dzień przed uroczystym zakończeniem roku szkolnego, w naszej szkole odbył się apel podsumowujący najważniejsze wydarzenia, konkursy i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2018/19. Po wręczeniu licznych dyplomów i nagród pani dyrektor poruszyła niezwykle istotny temat bezpieczeństwa w czasie wakacji. Także uczniowie kl. III gimnazjum (przygotowani przez p. E. Wojtowicz) zaprezentowali młodszym koleżankom i kolegom prezentację multimedialną dotyczącą zagrożeń i niebezpieczeństw czyhających na dzieci i młodzież w czasie tak beztroskiego okresu, jakim są wakacje. Gimnazjaliści swoje wystąpienie wzbogacili pokazem pierwszej pomocy przedmedycznej. Na zakończenie gimnazjalistki (przygotowane przez p. M. Skotnicką, K. Andrasik i p. I. Hasiak) przybliżyły wszystkim zebranym historię i kulturę krajów (Malta, Cypr, Irlandia), do których na początku lipca wyjeżdżają nauczyciele uczestniczący w projekcie Kreatywni nauczyciele Zespołu Szkół w Krzeszowie wspierają wszechstronny rozwój uczniów (K. Andrasik, I. Hasiak, A. Jaśkowska-Czop, J. Konior, H. Kuryś, K. Pokora, M. Skotnicka, A. Szuryn, M. Zielonka) na tygodniowe kursy językowe.

 

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox