„Dzieciństwo jest dobre dlatego, że każdy dzień zaczyna życie na nowo, bez ciężaru dnia wczorajszego…” A. Kamieńska

W poniedziałek 3 czerwca uczniowie naszej szkoły wspólnie z wychowawcami świętowali Dzień Dziecka. Tego dnia wszyscy uczestniczyli w przygotowanych przez nauczyciela zajęć wychowania fizycznego – p. M. Zielonkę, rozgrywkach sportowych i zabawach zespołowych na krzeszowskim „Orliku”. Przeciąganie liny, quiz sportowy, żywy pachołek czy wyścig w workach – to tylko nieliczne konkurencje, do których z wielkim zaangażowaniem i szerokimi uśmiechami na twarzach podeszli uczniowie. Podsumowaniem imprezy był poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców – pizza, lody i słodycze, który pomógł młodym sportowcom odzyskać siły.

 

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox