Zespół Szkół w Krzeszowie - Strona główna - Aktualności ZS
Wizyta kl. V w Bibliotece Publicznej w Krzeszowie

29 listopada 2019 r. uczniowie klasy V oraz 17 grudnia 2019 r. uczniowie klasy VIb wraz z panią Jolantą Konior odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Krzeszowie. Wizyta miała na celu zapoznanie uczniów z biblioteką i zachęcenie do regularnego jej odwiedzania. Uczniowie zwiedzili bibliotekę, poznali układ książek na półkach, zapoznali się z nową metodą wypożyczania książek bibliotece – w systemie MAK +. Wspólnie wyszukiwali książki w katalogu biblioteki on-line dostępnym na stronie Internetowej GOKu. Niektórzy uczniowie tych klas są stałymi czytelnikami tej biblioteki, zaś ci, którzy rzadko tu zaglądali, zachęceni miłą atmosferą i profesjonalna obsługą, obiecali bywać częściej. Lekcja biblioteczna bardzo się uczniom podobała.

 

 
Konkursy, konkursy…

Więcej…
 
Andrzejki

Więcej…
 
VII DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE 2019

Więcej…
 
List do Świętego Mikołaja

Uczniowie klasy III pod opieką swojej wychowawczyni M. Pintal i nauczycielki języka angielskiego K. Andrasik wzięli udział w realizacji projektu pod nazwą A Letter to Santa Claus – List do Świętego Mikołaja.

Więcej…
 
Sukcesy sportowe uczniów w unihokeju
Dnia 21.11.2019r. w Szkole Podstawowej w Harasiukach odbyły się Finały Powiatowe w unihokeju dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (IDZ) i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (IMS). Drużyny dziewcząt i chłopców kl. VII-VIII (IMS) zakwalifikowały się do Półfinału Wojewódzkiego w unihokeju.
Więcej…
 
W świecie zwierząt - wizyta myśliwego w naszej szkole

19.11.2019 r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w przyrodniczym spotkaniu z  członkiem Wojskowego Koła Łowieckiego „Rogacz” w Rzeszowie.

Więcej…
 
Sukces muzyczny uczennic !!

Dnia 14 listopada 2019 r. w Gminnym Centrum Kultury w Ulanowie odbył się XXI rejonowy konkurs piosenki żołnierskiej i partyzanckiej "Partyzancka Dola".

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 45

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox