Zespół Szkół w Krzeszowie - Strona główna - Aktualności ZS
Kolędowanie po krzeszowsku

W dniu 6 stycznia b.r. uczniowie Zespołu Szkół w Krzeszowie zaprezentowali dwa prawie 1,5 godzinne „Koncerty Noworoczne” dla mieszkańców Bystrego i Łazowa oraz Koziarni i Tarnogóry.

Więcej…
 
Świąteczne Życzenia

Więcej…
 
Podsumowanie akcji "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

W dniu 19.12.2012 r. w Zespole Szkół w Krzeszowie dokonano podsumowania akcji pn. „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. W trakcie spotkania, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie   dyrektor Mirosław Siek przedstawił sprawozdanie z realizacji zaplanowanych zadań. Następnie dokonano uroczystego wręczenia:

  • kart motorowerowych dla 21 gimnazjalistów,
  • nagród i dyplomów w „Konkursie o bezpieczeństwie w ruchu drogowym” (zwycięzcą konkursu został Mateusz Szwedo-ucz. kl. IIa).

Więcej…
 
Gimnazjaliści na spotkaniu z wiceministrem spraw zagranicznych Januszem Ciskiem

W dniu 18.12.2012 r. w Zespole Szkół w Rudniku nad Sanem odbyło się spotkanie z Panem profesorem Januszem Ciskiem – obecnym wiceministrem spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska. Wizyta tak ważnego gościa została zorganizowana z inicjatywy Przewodniczącego Rady powiatu Niżańskiego Pana Janusza Nowrockiego i Wiceprzewodniczącego Pana Mirosława Sieka (dyrektora naszego zespołu szkół). W spotkaniu tym, uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych powiatu niżańskiego oraz uczniowie szkół rudnickich i przedstawiciele naszego gimnazjum (10 uczniów wraz z nauczycielem historii Panią Teresą Darmobit).

Więcej…
 
„A mury runą…” - rocznica Dnia Niepodległości

 

W piątek 09.11.2012 r. społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystości poświęconej zbliżającej się rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę oraz rodaków po 123 latach niewoli i ciemięstwa ze strony zaborców: Rosji, Austrii, Prus.

Więcej…
 
Wybrano Rady Rodziców i Rady Oddziałowe
W dniu 28.09.2012 r. zarówno w szkole podstawowej, jak i gimnazjum przeprowadzone zostały wybory do Rad Rodziców i Rad Oddziałowych. Wybranym gratulujemy i życzymy owocnej pracy w roku szkolnym 2012/2013.
 
Pomagamy Joli

Już na początku września nasza szkoła włączyła się w akcję „Nakrętka”, z której dochód w tym roku przeznaczony jest na zakup protezy uda dla Joli Ożga.

Więcej…
 
Zmiana statutu Zespołu Szkół w Krzeszowie
Dyrektor ZS w Krzeszowie informuje o zmianach w statucie szkoły wprowadzonych Zarządzeniem Nr 15/2012 Dyrektora Zespołu Szkół w Krzeszowie z dnia 03 września 2012 r. w sprawie ogłoszenia "Tekstu jednolitego statutu Zespołu Szkół w Krzeszowie".
Statut jest dostępny w panelu Organizacja - Dokumenty
 
« pierwszapoprzednia414243444546474849następnaostatnia »

Strona 43 z 49

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox